*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Mokslo metų pabaiga

"Varpelis" - tai mes ! Štai jau trečiąjį kartą švenčiame mokslo metų pabaigą su smagiu lietuviškos mokyklėlės „Varpelis“ vaikučių bei jų tėvelių ir mamyčių būreliu. Pirmaisiais mokyklėlės gyvavimo metais geros vasaros vieni kitiems linkėjome ir džiaugėmės savo mažųjų sugebėjimais Lietuvos ambasadoje, kur tuo metu ir vykdavo pamokėlės. Antraisiais metais į svečius visus buvo susikvietusi mūsų mieloji mokytoja Ingrida. Na o trečiąjį kartą, tai yra šiais metais, susirinkome žalioje pievelėje šeimų iškylai. Tai buvo ne tik puiki proga tėvams geriau susipažinti ir pabendrauti, bet ir buvo patikrinta, ką vaikai žino apie Lietuvą ir lietuvių kalbą. Iškylos metu mama Lina buvo sugalvojusi puikų žaidimą, kurio metu vaikams teko panaudoti tai, ką išmoko. Tikrai džiaugėmės, kad vaikai prisimena svarbius faktus apie Lietuvą. Džiaugėmės, kad mielai bendrauja ir kartu žaidžia. Daugiau apie mūsų veiklą skaitykite dienoraštyje: http://mokyklavarpelis.blogspot.com/  

"Varpelis" - tai mes !

Štai jau trečiąjį kartą švenčiame mokslo metų pabaigą su smagiu lietuviškos mokyklėlės „Varpelis“ vaikučių bei jų tėvelių ir mamyčių būreliu. Pirmaisiais mokyklėlės gyvavimo metais geros vasaros vieni kitiems linkėjome ir džiaugėmės savo mažųjų sugebėjimais Lietuvos ambasadoje, kur tuo metu ir vykdavo pamokėlės. Antraisiais metais į svečius visus buvo susikvietusi mūsų mieloji mokytoja Ingrida. Na o trečiąjį kartą, tai yra šiais metais, susirinkome žalioje pievelėje šeimų iškylai. Tai buvo ne tik puiki proga tėvams geriau susipažinti ir pabendrauti, bet ir buvo patikrinta, ką vaikai žino apie Lietuvą ir lietuvių kalbą. Iškylos metu mama Lina buvo sugalvojusi puikų žaidimą, kurio metu vaikams teko panaudoti tai, ką išmoko. Tikrai džiaugėmės, kad vaikai prisimena svarbius faktus apie Lietuvą. Džiaugėmės, kad mielai bendrauja ir kartu žaidžia.

Daugiau apie mūsų veiklą skaitykite dienoraštyje: http://mokyklavarpelis.blogspot.com/