Fotomenininkų iš Lietuvos darbų paroda Huso mieste
Panevėžio – Huso miestų bendradarbiavimo organizacija kviečia į fotomenininkų iš Lietuvos darbų parodos atidarymą, kuris vyks š.m. birželio 3 d. 09:30 val. Huso miesto savivaldybėje (Stadskantoor, M.A. de Ruijterlaan 2). Parodą atidarys Huso miesto meras D.J. van der Zaag.
Fotomenininkų iš Panevėžio darbus, kurie Lietuvoje buvo eksponuojami netradicinėje erdvėje – langų vitrinose, galima buvo pamatyti ir kituose Europos miestuose – Varšuvoje ir Liubline (Lenkija), Liepajoje (Latvija), Lunine (Vokietija), Kaliningrade (Rusija), Heminge (Danijoje).