Sausio 13-osios minėjimas ambasadoje
Lietuvos Respublikos ambasada Nyderlandų Karalystėje kartu su Nepriklausomos žurnalistikos centru „Nieuwspoort“, minėdama sausio 13-ąją, ambasadoje šiandien, penktadienį, surengė diskusiją su grupe olandų studentų apie laisvos žiniasklaidos svarbą ir jos vaidmenį ugdant visuomenės atsparumą informacinėms priešiškų valstybių atakoms. Renginio pradžioje buvo parodyti dokumentiniai sausio 13-osios kadrai; vėliau kalbėjo ir su studentais diskutavo ambasadorius Darius Semaška ir Nyderlandų žiniasklaidos ombudsmenas Jan van Groesen.