Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Registruotis konsulinių paslaugų gavimui nuo šiol bus patogiau

Sukurta 2022.05.26 / Atnaujinta 2022.05.26 15:32
  Registruotis konsulinių paslaugų gavimui nuo šiol bus patogiau

  Siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos, konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje, sistemą.

  Nuo šiol asmenys, kurie pageidauja Lietuvos atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje užsienyje gauti konsulines paslaugas, bus informuojami apie laisvus priėmimo laikus. Tokį pranešimą asmenys galės užsiprenumeruoti elektroninėje asmenų registracijos sistemoje, pasirinkdami konkrečią atstovybę ar konsulinę įstaigą ir juos dominančią konsulinę paslaugą. Lietuvos atstovybei ar konsulinei įstaigai paskelbus naujus priėmimo laikus, o taip pat atsilaisvinus šiuo metu užimtiems priėmimo laikams, visiems pranešimą užsisakiusiems asmenims jų nurodytu el. pašto adresu bus išsiunčiamas pranešimas. 

   

  Primename, kad konsulinės funkcijos Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose atliekamos tik iš anksto priėmimui užsiregistravusiems asmenims. Iš anksto registruotis į priėmimą neprivalo asmenys, kurie kreipiasi dėl laikino kelionės dokumento išdavimo bei kitų skubios konsulinės pagalbos atvejų. Asmenų registracija į priėmimą dėl konsulinių funkcijų atlikimo vykdoma elektroninėje asmenų registracijos sistemoje.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha