Atkurtai Lietuvos valstybei – 100 metų Atkurtai Lietuvos valstybei – 100 metų
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  "Globalios Lietuvos" programa "Globalios Lietuvos" programa

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NYDERLANDŲ KARALYSTĖJE IR NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE CHEMINIO GINKLO UŽDRAUDIMO ORGANIZACIJOS

  Adresas: Laan van Meerdervoort 20, 2517 AK The Hague, THE NETHERLANDS 

  plačiau »

  Tel. +31 70 385 5418
  Faksas +31 70 385 3940
  El. paštas
  • WomenAT.png RSS 100 Lietuvos moterų Įkelta2018.05.29

   Projektas "100 Lietuvos Moterų", skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui švęsti. [email protected] kviečiame nominuoti moteris, kuriomis didžiuojatės už jų talentą, lyderystę, profesinius gebėjimus ir pasiekimus. Nominuoti gali visi! Pakaks užpildyti trumpą nominacijos formą: www.100lietuvosmoteru.com

   Projektą 100 Lietuvos moterų „[email protected]“ vykdo kartu su Pasaulio lietuvių bendruomene, tarptautiniu Lietuvos profesionalų tinklu „Global Lithuanian Leaders“ bei „Women Go Tech“.

   [email protected]“ sparčiai auganti tarptautinė platforma, skirta garsinti ir jungti moteris profesinių žinių ir talento pagrindu. „[email protected]" jungia profesiniu ir kitu atžvilgiu giminingas grupes – [email protected], [email protected], [email protected] ir kt.

   Daugiau apie projektą skaitykite projekto svetainėje: https://www.100lietuvosmoteru.com/

   Daugiau apie pratformą „[email protected]“ rasite čia: https://www.womenat.com/

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Nyderlanduose »
  • 3.jpg Lietuva, Latvija ir Estija kartu paminėjo valstybių atkūrimo šimtmetį Nyderlanduose Įkelta2018.05.17

   Gegužės 15 dieną Hagoje Lietuvos ambasada Nyderlanduose kartu su Latvijos ir Estijos ambasadomis surengė iškilmingą priėmimą Baltijos valstybių atkūrimo šimtmečiui paminėti.

   Šventiniame renginyje dalyvavo Nyderlandų politikai, diplomatai, kultūros ir verslo atstovai. Priėmime kaip garbės svečiai taip pat dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų Užsienio reikalų komitetų pirmininkai. Trijų Baltijos valstybių vardu svečius pasveikino Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis.

   Kreipdamasis į susirinkusius, Lietuvos ambasadorius Vidmantas Purlys pažymėjo, kad Lietuva su pasitikėjimu žvelgia į ateitį, nes pastaruosius dešimtmečius nuosekliai vykdė plačias politines ir ekonomines reformas, sukūrė stiprią demokratinę pilietinę visuomenę ir konkurencingą ekonomiką. „Esame Europos Sąjungos ir NATO nariai. Visą tai – tvirtas pagrindas toliau gilinti santykius su artimiausiais parneriais, tokiais kaip Nyderlandai“, – teigė V. Purlys.  

   Renginyje skambėjo Baltijos valstybių kompozitorių kūriniai, kuriuos kartu su kolegomis iš Latvijos ir Estijos atliko Nyderlanduose šiuo metu gyvenanti ir dirbanti muzikos pedagogė ir dirigentė Sigita Žurauskaitė.

   Nuotraukų autorė Greta Rimkevičiūtė.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • Poetas Marius Burokas dalyvauja Europos literatūros naktyje Įkelta2018.04.18

   Gegužės 16 d. Europos literatūros naktyje Amsterdame Nyderlandų lietuvių kultūros centro (Litouws Cultureel Centrum) ir Lietuvos ambasados Nyderlanduose kvietimu dalyvaus žinomas lietuvių poetas, rašytojas ir vertėjas Marius Burokas.

   Šių metų literatūros nakties tema „Kas yra laikas?“ Pokalbį moderuos rašytojas, vertėjas ir Amsterdamo universiteto Europos studijų dėstytojas Guido Snel.

   Kartu su Mariumi Buroku literatūros naktyje dalyvaus dar 11  Europos rašytojų :  Mustafa Kör (Belgija, Flandirija), Kostas Gouliamos (Kipras), Murat Işik (Turkija), Jan Carson (Jungtinė Karalystė), Marije Langelaar (Nyderlandai), Elmar Kuiper (Nyderlandai, Fryzija), Giorgio Montefoschi (Italija), Dana Grigorcea (Šveicarija), Jaroslav Rudiš (Čekija), Svealena Kutschke (Vokietija), Robert G. Elekes (Rumunija).

   Vieta: Flamandų kultūros centras De Brakke Grond (Nes 45, 1012 KD Amsterdam).

   Laikas: 20 val.

   Daugiau informacijos apie renginį ir autorius: https://www.brakkegrond.nl/en/agenda/eunic-1

   Lietuviai Nyderlanduose » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • Nyderlandai skaito lietuviškai Įkelta2018.04.16

   Lietuvos Ambasada Hagoje, Amsterdamo knygų klubas ir Olandijos lietuvių bendruomenė gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną –kviečia į renginį Nyderlandai skaito lietuviškai. Šiuo renginiu organiatoriai kviečia prisijungti prie
   vienos dienos skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito!“

   Išsami informacija ir programa renginio puslapyje: https://www.facebook.com/events/215349129053704/

   Lietuviai Nyderlanduose » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • „Kurk Lietuvai“ skelbia naujų dalyvių atranką Įkelta2018.04.12

   Jau septintuosius gyvavimo metus skaičiuojanti užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinama programa „Kurk Lietuvai” vėl kviečia tarptautinės patirties turinčius profesionalus nuo rudens skirti vienerius metus darbui viešajame sektoriuje.

   Lietuviai Nyderlanduose »
  • Santuokos registravimas Įkelta2018.04.10

   2018 m. gegužės 4 d. 14:30 val. Lietuvos ambasadoje Nyderlanduose santuoką įregistruos Aurelija Pupšytė ir Viktoras Mockus.

   Lietuviai Nyderlanduose »
  • Velykų šv. Mišios vyks balandžio 1 d. 15 val. Įkelta2018.03.30
   Lietuvių bendruomenės Velykų šv. Mišios vyks balandžio mėn. 1 d. 15 val. Sint-Urbanuskerk bažnyčioje. Bažnyčia yra Amsterdamo priemiestyje adresu: Rijksstraatweg 230, 1115 AV Duivendrecht.

   Šv. Mišias aukos kun. Elijas. Prieš šv. Mišias bus galimybė atlikti išpažintį.

   Po šv. Mišių - tradicinės suneštinės vaišės, kurių metu bus galima pabendrauti ir susipažinti su kitais lietuviais.

   Daugiau informacijos Facebooke: https://www.facebook.com/events/953199228170088/

   Lietuviai Nyderlanduose »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata