Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Iraną, o jame esantiems – išvykti

Sukurta 2022.11.15 / Atnaujinta 2022.11.15 09:20
    Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Iraną, o jame esantiems – išvykti

    Irane tebesitęsiant masiniams protestams ir esant rizikai, kad užsienio šalių piliečiai gali būti be pagrindo sulaikomi, kalinami ir teisiami neužtikrinant teisingumo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti Iraną, o esantiems Irano teritorijoje – išvykti iš šalies.

    Irano režimui siekiant numalšinti protestus, neatmestinas net ir turistiniais tikslais keliaujančių Lietuvos piliečių persekiojimas, sulaikymas. Situacija dinamiškai keičiasi, todėl prašome išlikti budriems viešose vietose, vengti masinių renginių, nuolat sekti Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos ambasados Turkijoje, Ankaroje, skelbiamą informaciją.

    Taip pat primename, kad Lietuvos piliečiai pirminę konsultaciją skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių ne darbo laiku gali gauti Užsienio reikalų ministerijos bendruoju telefonu +370 5 236 2444, el. paštu [email protected].

    Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę Keliauk saugiai ir gauti aktualią konsulinę informaciją, ministerijos pranešimus apie padėtį užsienio šalyje: iOS – https://goo.gl/dOxeli, Android – https://goo.gl/rPwrfx, bendra nuoroda – http://onelink.to/epmjp5.