Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NYDERLANDŲ KARALYSTĖJE IR NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE CHEMINIO GINKLO UŽDRAUDIMO ORGANIZACIJOS

Adresas: Laan van Meerdervoort 20, 2517 AK The Hague, THE NETHERLANDS 

plačiau »

Tel. +31 70 385 5418
Faksas +31 70 385 3940
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_0606_OPCW Side Event 29 12 2017.JPG

Lapkričio 27 dieną Lietuvos nuolatinės atstovybės prie Cheminio ginklo uždraudimo organizacijos iniciatyva Cheminio ginklo konvencijos valstybių narių konferencijos metu surengta diskusija jūrose paskandinto cheminio ginklo klausimais.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
CommandoOverdracht44-40.jpg

Gegužės 17 d. Ambasadorius Darius Semaška dalyvavo Johan Willem Friso pulko įkūrimo paminėjimo renginyje Leeuwarden, Nyderlandų Karalystėje. Šio pulko kariai nuo 2017 metų vasario yra dislokuoti NATO priešakinių pajėgų batalione. Ambasadoriui buvo suteikta galimybė tarti sveikinimo žodį, kuriuo jis padėkojo Nyderlandų kariams už jų indėlį Lietuvoje, o Nyderlandų visuomenei už pritarimą jos karių siuntimui į Lietuvą.

NATO ir tarptautinis saugumas »
Su LV amb ir NL Premjeru Mark Rutte.jpeg

Gegužės 19 d. Nyderlandų valdančiosios Liberalų (VVD) partijos kongrese ambasadorius Darius Semaška padėkojo Premjerui Mark Rutte už karių siuntima į Lietuvą, į NATO sustiprintas priešakines pajėgas (Enhanced Forward Presence).

NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata