Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NYDERLANDŲ KARALYSTĖJE IR NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE CHEMINIO GINKLO UŽDRAUDIMO ORGANIZACIJOS

Adresas: Laan van Meerdervoort 20, 2517 AK The Hague, THE NETHERLANDS 

plačiau »

Tel. +31 70 385 5418
Faksas +31 70 385 3940
El. paštas

Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose susitiko su Nuolatinio arbitražo teismo Generaliniu sekretoriumi

Sukurta 2017.10.04 / Atnaujinta 2017.10.04 14:18
  Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose susitiko su Nuolatinio arbitražo teismo Generaliniu sekretoriumi

  Rugsėjo 28 dieną Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys susitiko su Nuolatinio arbitražo teismo Generaliniu sekretoriumi Hugo Siblesz.

  Susitikime ambasadorius V. Purlys pažymėjo, kad Lietuva palaiko teismo, kaip svarbios taikaus tarptautinių ginčų sprendimo institucijos, veiklą.

  Lietuvos Respublikos atstovybės Nyderlanduose vadovas yra Nuolatinio arbitražo teismo Nuolatinės administracinės tarybos narys. 

  Nuolatinio arbitražo teismas  buvo įsteigtas 1899 metais, jo būstinė yra įsikūrusi Hagoje. Lietuva prie arbitražo veiklos prisijungė 2004 m. Nuolatinio arbitražo teisme gali būti sprendžiami ne tik tarpvalstybiniai ginčai, bet ir ginčai kylantys tarp valstybių ir privačių subjektų, taip pat ginčai, kuriose dalyvauja tarptautinės organizacijos. Hagoje yra įsikūrusios ir kitos tarptautinės teisminės institucijos, tokios kaip Tarptautinis Baudžiamasis Teismas, Tarptautinis Teisingumo Teismas ir kitos.

  Naujienlaiškio prenumerata