Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Nuo balandžio 4 d. dienos 00:00 val.  skrydžiai keleiviams vežti į ir iš Lietuvos Respublikos tarptautinių oro uostų galės būti vykdomi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos išduotą atskirą leidimą oro susisiekimui vykdyti pagal susisiekimo ministro pavedimą, atsižvelgiant į užsienio reikalų ministro teikimą.

Piliečiams, šiuo metu esantiems Europos Sąjungos, Šengeno erdvės šalyse ir Jungtinėje Karalystėje, vis dar lieka galimybė į Lietuvą grįžti keleiviniais keltais iš Kylio į Klaipėdą, taip pat lengvaisiais automobiliais per Saločių–Grenstalės sienos kirtimo punktą. Nepasinaudojusiems ar negalėjusiems pasinaudoti organizuotomis grįžimo galimybėmis šiuo metu užsienyje esantiems Lietuvos piliečiams primygtinai rekomenduojame likti buvimo šalyje iki karantino pabaigos, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Daugiau informacijos: http://www.urm.lt/default/lt/

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »

Šiuo metu keliauti iš Nyderlandų tranzitu į Lietuvą per Vokietijos oro ir jūrų uostus leidžiama. Lenkijos sienos automobiliams uždarytos.

Grįžus į Lietuvą privaloma 14 dienų izoliacija savivaldybių administracijų numatytose patalpose. Prašome įdėmiai susipažinti su sprendimu Nr. V-499: http://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/KORONA/V-499.pdf

Raginame Nyderlanduose ne savo noru įstrigusius, į savo nuolatines gyvenamąsias vietas Lietuvoje norinčius grįžti piliečius, kuo skubiau ieškoti kelionių galimybių savarankiškai. Valstybėms vis plačiau taikant judėjimo apribojimus tokių galimybių sparčiai mažėja.
Rekomenduojame Nyderlanduose ne savo noru įstrigusiems piliečiams svarstyti galimybę saugiai pralaukti karantiną užsienyje.


Dėl COVID-19 pandemijos situacija pasaulyje sparčiai keičiasi, vis daugiau valstybių uždaro savo sienas, atšaukiami skrydžiai, keičiasi judėjimo antžeminiu transportu galimybės, todėl mūsų pateikiama informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio pagalba. Už privačių bendrovių sprendimus nevykdyti nuostolingų reisų ambasada ir URM atsakomybės prisiimti negali.
Patariame atidžiai tikrinti oro linijų, keltų, traukinių ir kt. transporto priemonių operatorių informaciją realiuoju laiku.
Vyriausybė dėl ribotų ištekliu ir valstybių sienų uždarymų Lietuvos piliečių pargabenimą svarstytų organizuoti tik išimtiniais atvejais.

Daugiau informacijos ir kelionių rekomendacijų galite rasti LR ambasados Nyderlanduose ir LR Užsienio reikalų ministerijos tinklapiuose ir Facebook paskyrose.

LR užsienio reikalų ministerija tinklalapyje https://keliauk.urm.lt ir https://bit.ly/3arB3GA skelbia naujausią informaciją apie galimybes pasiekti Lietuvą.

URM atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (D.U.K.):
https://urm.lt/default/lt/urm-informacija-keliaujantiems/covid19-duk-keliaujantiems

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444 (WhatsApp: +370 699 83537), el. paštas [email protected]

Aktuali informacija informacija apie koronavirusą Lietuvoje ir keliaujantiems:
www.koronastop.lt
https://keliauk.urm.lt
https://urm.lt/urm-informacija-keliaujantiems
https://de.mfa.lt/de/lt/
#KeliaukSaugiai programėlė http://onelink.to/epmjp5

Primename, kad Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlanduose laikinai teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba.
 
Aktualią informaciją apie situaciją Nyderlanduose sekite Visuomenės sveikatos ir aplinkos instituto (www.rivm.nl) bei Vyriausybės (www.government.nl) internetinėse svetainėse.
 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
Amsterdamas-Ryga_26, 27 kovo.png

Oro linijų bendrovė "airBaltic" paskelbė informaciją, kad bus vykdomi skrydžiai Amsterdamas-Ryga š. m. kovo 26 d. ir kovo 27 d.

Bilietų rezervacija telefonu +371 67207771

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.airbaltic.com/en/travel-updates

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
Skrydis Amsterdamas-Vilnius2.png

Bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija kelionių organizatorius Tez Tour siūlo jau antrą tiesioginį skrydį iš Amsterdamo į Vilnių pirmadienį, kovo 23 d., 16:25.

Bilieto kaina – 235 EUR.

Daugiau informacijos: https://www.teztour.lt/page/svarbi-informacija-keliautoju-saugumas.lt.html

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »

Šiuo metu galime su Jumis pasidalinti informacija apie kelionių organizatoriaus Tez Tour siūlomą tiesioginį skrydį iš Amsterdamo į Vilnių rytoj, kovo 19 d. 16:25. Bilieto kaina – 235 EUR.

Informaciją rasite čia: https://www.teztour.lt/page/svarbi-informacija-keliautoju-saugumas.lt.html

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »

BAIGĖSI laikinai NYDERLANDUOSE esančių piliečių, kurie neturi gyvenamojo ploto ir negali išvykti, registracija.

Jei būtų vykdomas organizuotas Lietuvos piliečių iš Nyderlandų pervežimas į Lietuvą, su užsiregistravusiaisiais susisieksime elektroniniu paštu arba telefonu.

Kol kas Nyderlanduose laikinai atsidūrusiems Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame ieškoti galimybių karantino laikotarpiu apsistoti Nyderlanduose. Taip pat prašome jūsų nuolatos sekti oro uostų bei oro bendrovių teikiamą informaciją apie vykdomus skrydžius bei informaciją Lietuvos Respublikos ambasados Nyderlanduose internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »

Kovo 18 d. iš Sassnitz (Zasnicas) uosto skelbiamas papildomas "Tallink" keltas į Ventspilį, kuriuo galės grįžti Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai.

Kelte yra 2500 vietų keleiviams ir 300 automobilių;
Išvykimas kovo 18 d. 23:55 val. Vokietijos laiku.
Bilietus galima įsigyti Tallink interneto svetainėje
Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA! Įkelta2020.03.16

Vis daugiau valstybių priimant sprendimą uždaryti sienas karantino laikotarpiui tam, kad suvaldytų Covid-19 plitimą, Nyderlanduose laikinai atsidūrusiems Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame ieškoti galimybių karantino laikotarpiu apsistoti Nyderlanduose. Prašome jūsų nuolatos sekti oro uostų bei oro bendrovių teikiamą informaciją apie vykdomus skrydžius.  Taip pat sekite informaciją Lietuvos Respublikos ambasados Nyderlanduose internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje. Ambasada ir toliau vykdo šalyje laikinai esančių piliečių, kurie neturi gyvenamojo ploto ir negali išvykti, registraciją. Registracija baigiama kovo 17 d. 18:00 val.

Sekite informaciją apie situaciją Nyderlanduose Visuomenės sveikatos ir aplinkos instituto (www.rivm.nl) bei Vyriausybės (www.government.nl) internetinėse svetainėse.

Rekomenduojame užsiregistruoti LR Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijos sistemoje, kuri padės jums greičiau gauti aktualią informaciją https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA! Įkelta2020.03.16

Pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su Lietuvos ambasada Nyderlanduose elektroniniu paštu: [email protected].

Maloniai prašome nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą bei tikslią buvimo vietą. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje). Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas. Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei buvimo šalyje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

Registruojama bus iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
IMG_4356.JPG

Kovo 11 d. Lietuvos ambasada Nyderlanduose surengė iškilmingą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui skirtą klasikinės muzikos koncertą Hagoje. Sveikindamas svečius Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys pažymėjo, kad nuo 1990 metų Lietuvos piliečiai sukūrė modernią, laisvą, demokratišką ir atsparią valstybę, aktyviai ir atsakingai veikiančią tarptautiniu mastu. “Per 30 pastarųjų metų nuolat gilėjo Lietuvos ir Nyderlandų santykiai gynybos, politikos ir ekonomikos srityse. Esame sąjungininkai NATO, artimi partneriai Europos Sąjungoje ir bendraminčiai daugeliu tarptautinių santykių klausimų”, sakė V.Purlys.

Iškilmingo renginio metu lietuvių ir Europos kompozitorių kūrinius atliko mecosopranas Rita Novikaitė ir pianistė Šviesė Čepliauskaitė. Koncerto metu buvo pristatyta garsios Lietuvos kompozitorės Zitos Bružaitės kūrinio “BeMoon” pasaulinė premjera.

Koncerte dalyvavo aukšti Nyderlandų vyriausybės atstovai, visuomenės veikėjai, tarptautinių organizacijų vadovai, diplomatinio korpuso ir lietuvių bendruomenės nariai.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
DĖMESIO! Įkelta2020.03.13

Nuo kovo 16 d. ambasados konsuliniame skyriuje teikiama tik skubi konsulinė pagalba!

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo prevencijos priemonių ir Nyderlandų Vyriausybės rekomendacijomis, nuo kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Nyderlandų Karalystėje konsuliniame skyriuje teikiama tik skubi konsulinė pagalba.

Konsulinis priėmimas dėl dokumentų išdavimo ir kitų konsulinių paslaugų bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją. Susisiekti galima elektroniniu paštu [email protected]

Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais kreiptis į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu (370) 5 236 2444 arba elektroniniu paštu [email protected]

Naujausią informaciją apie koronavirusą Lietuvoje ir kelionių rekomendacijas rasite šiais adresais:

http://lrv.lt/lt/aktuali-informacija/informacija-del-naujojo-koronaviruso/svarbiausia-informacija

https://urm.lt/urm-informacija-keliaujantiems

http://nvsc.lrv.lt/COVID-19

Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
Copy of NEW kurkLT logo maza veliava black.png

„Kurk Lietuvai“ – tai programa, suburianti tarptautinės patirties turinčius profesionalus, norinčius prisidėti prie modernios valstybės ateities kūrimo. Remdamiesi profesinėmis bei užsienyje įgytomis žiniomis, atrinkti dalyviai pokyčių projektus įgyvendina daugiau nei pusšimtyje nacionalinio ir regioninio lygmens viešojo sektoriaus institucijų.

Lietuviai Nyderlanduose »
Santuokos registravimas Įkelta2020.03.05

2020 m. kovo 27 d. 15:00 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlandų Karalystėje santuoką įregistruos Andrius Briedis gim. 1988-02-11, ir Irma VALAŠINAITĖ, gim. 1991-09-27.

Lietuviai Nyderlanduose »
Santuokos registravimas Įkelta2020.03.03

2020 m. kovo 20 d. 15:00 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlandų Karalystėje santuoką įregistruos Giedrius STAŠISKIS gim. 1990-03-16, ir  Gintarė GRUBAITĖ, gim. 1995-11-23.

Lietuviai Nyderlanduose »
Apsauga.jpg

Informuojame, kad vadovaujantis LR Užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nutarimu, LR ambasadoje Nyderlandų Karalystėje sustiprinamos koronaviruso (COVID19) plitimo prevencijos priemonės. Nuo 2020 m. kovo 2 d. į konsulinį priėmimą atvykę asmenys, turintys akivaizdžius ligos požymius (pvz. kosėjimas, slogavimas, karščiavimas), nebus įleidžiami į ambasados patalpas, jeigu nebus užsidėję medicininių veido kaukių arba respiratorių.

Lietuviai Nyderlanduose »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata