Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Aktuali informacija dėl kelionių į Lietuvą

Sukurta 2020.03.25 / Atnaujinta 2020.03.25 12:33

Šiuo metu keliauti iš Nyderlandų tranzitu į Lietuvą per Vokietijos oro ir jūrų uostus leidžiama. Lenkijos sienos automobiliams uždarytos.

Grįžus į Lietuvą privaloma 14 dienų izoliacija savivaldybių administracijų numatytose patalpose. Prašome įdėmiai susipažinti su sprendimu Nr. V-499: http://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/KORONA/V-499.pdf

Raginame Nyderlanduose ne savo noru įstrigusius, į savo nuolatines gyvenamąsias vietas Lietuvoje norinčius grįžti piliečius, kuo skubiau ieškoti kelionių galimybių savarankiškai. Valstybėms vis plačiau taikant judėjimo apribojimus tokių galimybių sparčiai mažėja.
Rekomenduojame Nyderlanduose ne savo noru įstrigusiems piliečiams svarstyti galimybę saugiai pralaukti karantiną užsienyje.


Dėl COVID-19 pandemijos situacija pasaulyje sparčiai keičiasi, vis daugiau valstybių uždaro savo sienas, atšaukiami skrydžiai, keičiasi judėjimo antžeminiu transportu galimybės, todėl mūsų pateikiama informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio pagalba. Už privačių bendrovių sprendimus nevykdyti nuostolingų reisų ambasada ir URM atsakomybės prisiimti negali.
Patariame atidžiai tikrinti oro linijų, keltų, traukinių ir kt. transporto priemonių operatorių informaciją realiuoju laiku.
Vyriausybė dėl ribotų ištekliu ir valstybių sienų uždarymų Lietuvos piliečių pargabenimą svarstytų organizuoti tik išimtiniais atvejais.

Daugiau informacijos ir kelionių rekomendacijų galite rasti LR ambasados Nyderlanduose ir LR Užsienio reikalų ministerijos tinklapiuose ir Facebook paskyrose.

LR užsienio reikalų ministerija tinklalapyje https://keliauk.urm.lt ir https://bit.ly/3arB3GA skelbia naujausią informaciją apie galimybes pasiekti Lietuvą.

URM atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (D.U.K.):
https://urm.lt/default/lt/urm-informacija-keliaujantiems/covid19-duk-keliaujantiems

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444 (WhatsApp: +370 699 83537), el. paštas [email protected]

Aktuali informacija informacija apie koronavirusą Lietuvoje ir keliaujantiems:
www.koronastop.lt
https://keliauk.urm.lt
https://urm.lt/urm-informacija-keliaujantiems
https://de.mfa.lt/de/lt/
#KeliaukSaugiai programėlė http://onelink.to/epmjp5

Primename, kad Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlanduose laikinai teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba.
 
Aktualią informaciją apie situaciją Nyderlanduose sekite Visuomenės sveikatos ir aplinkos instituto (www.rivm.nl) bei Vyriausybės (www.government.nl) internetinėse svetainėse.
 

Naujienlaiškio prenumerata