Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA NYDERLANDŲ KARALYSTĖJE IR NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE CHEMINIO GINKLO UŽDRAUDIMO ORGANIZACIJOS

Adresas: Laan van Meerdervoort 20, 2517 AK The Hague, THE NETHERLANDS 

plačiau »

Tel. +31 70 385 5418
Faksas +31 70 385 3940
El. paštas

Greitasis pinigų pervedimas

Sukurta 2014.10.15

Žinodami tik pinigų gavėjo vardą, pavardę ir šalį, kurioje yra gavėjas, net neturėdami sąskaitos nei viename banke, per keliolika minučių galite persiųsti ar gauti pinigus.

  1. Paskambinkite į Lietuvą savo giminėms ar draugams ir paprašykite pervesti pinigus per Western Union. Pinigus galima pervesti iš bet kurio Lietuvoje esančio Swedbank banko filialo ar didesnio Lietuvos pašto skyriaus.

Dėmesio. Jei neturite pinigų telefono kortelei nusipirkti, galite naudotis nemokama paslauga, vadinama COLLECT-CALL (už Jūsų skambutį mokės asmuo, kuriam skambinate). Paskambinus telefonu 0800-022 3707, lietuviškai kalbanti operatorė paparašys nurodyti fiksuoto telefono numerį. Su mobiliaisiais telefonais nejungiama!

  1. Nurodykite šalį ir miestą, kur esate. Sutarkite del konkrečios pinigų sumos ir koks asmuo darys perlaidą.
  2. Siuntėjui padarius pavedimą, dar kartą jam paskambinkite ir sužinosite pervedimo kodą.
  3. Nyderlanduose bet kuriame pašto skyriuje pateikite asmens dokumentą su nuotrauka, pasakykite pervedimo kodą, pervestą sumą pinigų ir asmens, padariusio pavedimą vardą ir pavardę. Duomenims sutapus, Jums bus išmokėti pinigai grynais.

Naujienlaiškio prenumerata