Paso arba asmens tapatybės kortelės išdavimas asmenims, praradusiems asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą

Sukurta 2018.07.18 / Atnaujinta 2020.05.04 14:17

DĖMESIO:

Išankstinė registracija būtina, registruotis išankstinėje lankytojų registracijos sistemoje KONSREG.

Atkreipiame dėmesį, kad dažnai surasti asmens tapatybės dokumentai yra perduodami vietos savivaldybei ar policijai, todėl visų pirma rekomenduojame kreiptis į šias institucijas pagal galimą asmens dokumento praradimo vietą.

Pranešti apie asmens tapatybės dokumento praradimą galite per Elektroninius valdžios vartus arba atvykus į ambasadą ir užpildžius pranešimą apie asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento praradimą, pranešimą rekomenduojame užsipildyti iš anksto (prašymo forma)

Pranešimą apie asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento praradimą ir prašymą išduoti naują pasą arba asmens tapatybės kortelę galima pateikti ir to paties vizito metu.

Paso arba asmens tapatybės kortelės išdavimas vietoje prarastų dokumentų, užtrunka iki dviejų mėnesių nuo prašymo pateikimo dienos.

Prašymo išduoti pasą arba asmens tapatybės kortelę pateikimu metu yra nuskaitomi biometriniai duomenys.

Reikalingi dokumentai:

  • Jeigu prarasti ir pasas ir asmens tapatybės kortelė arba prarastas vienintelis turėtas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, kitas dokumentas (jeigu turite) su jūsų nuotrauka ir/ar asmens kodu.
  • 2 amžių atitinkančios nuotraukos (YPAČ SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ Į REIKALAVIMUS NUOTRAUKOMS, KURIUOS RASITE PASPAUDĘ NUORODĄ - ADIC).
  • Konsulinis mokestis už paso arba asmens tapatybės kortelės išdavimą.
  • Jeigu pasą/asmens tapatybės kortelę ar civilinės būklės akto įrašo išrašą pageidaujama gauti paštu reikia apmokėti išlaidas už siuntimą registruotu paštu.

Naujienlaiškio prenumerata