Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems

  Kaip mus rasti?

  Tel. +31 70 385 5418
  Faksas +31 70 385 3940
  El. paštas
  • RSS Aktuali informacija dėl kelionių į Lietuvą Įkelta2020.03.25

   Šiuo metu keliauti iš Nyderlandų tranzitu į Lietuvą per Vokietijos oro ir jūrų uostus leidžiama. Lenkijos sienos automobiliams uždarytos.

   Grįžus į Lietuvą privaloma 14 dienų izoliacija savivaldybių administracijų numatytose patalpose. Prašome įdėmiai susipažinti su sprendimu Nr. V-499: http://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/KORONA/V-499.pdf

   Raginame Nyderlanduose ne savo noru įstrigusius, į savo nuolatines gyvenamąsias vietas Lietuvoje norinčius grįžti piliečius, kuo skubiau ieškoti kelionių galimybių savarankiškai. Valstybėms vis plačiau taikant judėjimo apribojimus tokių galimybių sparčiai mažėja.
   Rekomenduojame Nyderlanduose ne savo noru įstrigusiems piliečiams svarstyti galimybę saugiai pralaukti karantiną užsienyje.


   Dėl COVID-19 pandemijos situacija pasaulyje sparčiai keičiasi, vis daugiau valstybių uždaro savo sienas, atšaukiami skrydžiai, keičiasi judėjimo antžeminiu transportu galimybės, todėl mūsų pateikiama informacija yra tik rekomendacinio pobūdžio pagalba. Už privačių bendrovių sprendimus nevykdyti nuostolingų reisų ambasada ir URM atsakomybės prisiimti negali.
   Patariame atidžiai tikrinti oro linijų, keltų, traukinių ir kt. transporto priemonių operatorių informaciją realiuoju laiku.
   Vyriausybė dėl ribotų ištekliu ir valstybių sienų uždarymų Lietuvos piliečių pargabenimą svarstytų organizuoti tik išimtiniais atvejais.

   Daugiau informacijos ir kelionių rekomendacijų galite rasti LR ambasados Nyderlanduose ir LR Užsienio reikalų ministerijos tinklapiuose ir Facebook paskyrose.

   LR užsienio reikalų ministerija tinklalapyje https://keliauk.urm.lt ir https://bit.ly/3arB3GA skelbia naujausią informaciją apie galimybes pasiekti Lietuvą.

   URM atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (D.U.K.):
   https://urm.lt/default/lt/urm-informacija-keliaujantiems/covid19-duk-keliaujantiems

   Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444 (WhatsApp: +370 699 83537), el. paštas [email protected]

   Aktuali informacija informacija apie koronavirusą Lietuvoje ir keliaujantiems:
   www.koronastop.lt
   https://keliauk.urm.lt
   https://urm.lt/urm-informacija-keliaujantiems
   https://de.mfa.lt/de/lt/
   #KeliaukSaugiai programėlė http://onelink.to/epmjp5

   Primename, kad Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlanduose laikinai teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba.
    
   Aktualią informaciją apie situaciją Nyderlanduose sekite Visuomenės sveikatos ir aplinkos instituto (www.rivm.nl) bei Vyriausybės (www.government.nl) internetinėse svetainėse.
    

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • Amsterdamas-Ryga_26, 27 kovo.png Dėmesio! Skrydis Amsterdamas-Ryga kovo 26 ir 27 dienomis Įkelta2020.03.23

   Oro linijų bendrovė "airBaltic" paskelbė informaciją, kad bus vykdomi skrydžiai Amsterdamas-Ryga š. m. kovo 26 d. ir kovo 27 d.

   Bilietų rezervacija telefonu +371 67207771

   Daugiau informacijos rasite čia: https://www.airbaltic.com/en/travel-updates

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • Skrydis Amsterdamas-Vilnius2.png Dėmesio! Papildomas skrydis iš Amsterdamo į Vilnių Įkelta2020.03.19

   Bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija kelionių organizatorius Tez Tour siūlo jau antrą tiesioginį skrydį iš Amsterdamo į Vilnių pirmadienį, kovo 23 d., 16:25.

   Bilieto kaina – 235 EUR.

   Daugiau informacijos: https://www.teztour.lt/page/svarbi-informacija-keliautoju-saugumas.lt.html

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • Svarbi informacija esantiems Nyderlanduose ir norintiems grįžti į Lietuvą! Įkelta2020.03.18

   Šiuo metu galime su Jumis pasidalinti informacija apie kelionių organizatoriaus Tez Tour siūlomą tiesioginį skrydį iš Amsterdamo į Vilnių rytoj, kovo 19 d. 16:25. Bilieto kaina – 235 EUR.

   Informaciją rasite čia: https://www.teztour.lt/page/svarbi-informacija-keliautoju-saugumas.lt.html

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • BAIGĖSI laikinai NYDERLANDUOSE esančių piliečių, kurie neturi gyvenamojo ploto ir negali išvykti, registracija Įkelta2020.03.17

   BAIGĖSI laikinai NYDERLANDUOSE esančių piliečių, kurie neturi gyvenamojo ploto ir negali išvykti, registracija.

   Jei būtų vykdomas organizuotas Lietuvos piliečių iš Nyderlandų pervežimas į Lietuvą, su užsiregistravusiaisiais susisieksime elektroniniu paštu arba telefonu.

   Kol kas Nyderlanduose laikinai atsidūrusiems Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame ieškoti galimybių karantino laikotarpiu apsistoti Nyderlanduose. Taip pat prašome jūsų nuolatos sekti oro uostų bei oro bendrovių teikiamą informaciją apie vykdomus skrydžius bei informaciją Lietuvos Respublikos ambasados Nyderlanduose internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje.

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • DĖMESIO! Skelbiamas papildomas kelto reisas iš Sassnitz į Ventspilį 2020 m. kovo 18 d. Įkelta2020.03.17

   Kovo 18 d. iš Sassnitz (Zasnicas) uosto skelbiamas papildomas "Tallink" keltas į Ventspilį, kuriuo galės grįžti Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai.

   Kelte yra 2500 vietų keleiviams ir 300 automobilių;
   Išvykimas kovo 18 d. 23:55 val. Vokietijos laiku.
   Bilietus galima įsigyti Tallink interneto svetainėje
   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA! Įkelta2020.03.16

   Vis daugiau valstybių priimant sprendimą uždaryti sienas karantino laikotarpiui tam, kad suvaldytų Covid-19 plitimą, Nyderlanduose laikinai atsidūrusiems Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame ieškoti galimybių karantino laikotarpiu apsistoti Nyderlanduose. Prašome jūsų nuolatos sekti oro uostų bei oro bendrovių teikiamą informaciją apie vykdomus skrydžius.  Taip pat sekite informaciją Lietuvos Respublikos ambasados Nyderlanduose internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje. Ambasada ir toliau vykdo šalyje laikinai esančių piliečių, kurie neturi gyvenamojo ploto ir negali išvykti, registraciją. Registracija baigiama kovo 17 d. 18:00 val.

   Sekite informaciją apie situaciją Nyderlanduose Visuomenės sveikatos ir aplinkos instituto (www.rivm.nl) bei Vyriausybės (www.government.nl) internetinėse svetainėse.

   Rekomenduojame užsiregistruoti LR Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijos sistemoje, kuri padės jums greičiau gauti aktualią informaciją https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata