Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems

  Kaip mus rasti?

  Tel. +31 70 385 5418
  Faksas +31 70 385 3940
  El. paštas
  • RSS Santuokos registravimas Įkelta2020.07.02

   2020 m. liepos 17 d. 15:00 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlandų Karalystėje santuoką įregistruos Giedrius Stasiškis, gim. 1990-03-16, ir Gintarė Grubaitė, gim. 1995-11-23.

   2020 m. liepos 24 d. 14:00 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlandų Karalystėje santuoką įregistruos Andrius Briedis, gim. 1988-02-11, ir Irma Valašinaitė, gim. 1991-09-27.

   Lietuviai Nyderlanduose »
  • Svarbi informacija dėl konsulinių paslaugų pilietybės klausimais Įkelta2020.07.01

   Informuojame, kad asmenys Lietuvos Respublikos pilietybės klausimais po š. m. rugsėjo 1 d. laikinai nebus registruojami, apie galimybes kreiptis į diplomatinę atstovybę šiais klausimais bus papildomai pranešta.

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • Pradedama balsuojančiųjų užsienyje registracija į Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus Įkelta2020.07.01

   Nuo šiandien, 2020 m. liepos 1 d. (trečiadienio), pradedama rinkėjų, planuojančių balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, registracija. Lietuvos ambasada Nyderlanduose maloniai kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, nuolat gyvenančius, laikinai išvykusius ar rinkimų metu būsiančius Nyderlandų Karalystėje ir turinčius teisę balsuoti, registruotis balsavimui užsienyje.

   Rinkėjams suteikiama galimybė pasirinkti balsavimo būdą: balsuoti atvykus į Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą, balsuoti paštu arba balsuoti Lietuvoje rinkimų dieną. Visi rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, turi užpildyti registracijos formą, nepriklausomai nuo to, ar jie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose, ar užsienyje balsuos pirmąjį kartą.

   Atsižvelgiant į tai, kad dėl COVID-19 situacijos balsavimas tam tikrose ambasadose ar konsulinėse įstaigose gali neįvykti, rinkėjams, planuojantiems balsuoti užsienyje, rekomenduojama registruotis balsavimui paštu.

   Užsiregistruoti balsavimui užsienyje galima paspaudus čia.

   Pildydami registracijos formą, rinkėjai turi nurodyti savo asmens duomenis lietuviškomis raidėmis, t. y. pateikti savo vardą ir pavardę taip, kaip yra nurodyta rinkėjo Lietuvos Respublikos piliečio pase ar asmens tapatybės kortelėje.

   Užsienyje balsuosiantys rinkėjai balsuos Pasaulio lietuvių vienmandatėje rinkimų apygardoje.

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • Santuokos registravimas Įkelta2020.06.25

   2020 m. liepos 10 d. 16:00 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlandų Karalystėje santuoką įregistruos Arvydas Adomaitis, gim. 1985-12-16, ir Justina Kazokaitė, gim. 1989-05-20.

   Lietuviai Nyderlanduose »
  • Svarbi informacija dėl dalies konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams atnaujinimo Įkelta2020.05.04

   Lietuvos Respublikos ambasada Nyderlandų Karalystėje nuo 2020 m. gegužės 11 d. atnaujina skubių konsulinių paslaugų teikimą Nyderlandų Karalystėje, Vokietijoje ir Belgijos Karalystėje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams. Vokietijoje ir Belgijoje gyvenantys lietuviai registruojami tuo atveju, jei Lietuvos Respublikos ambasada Hagoje yra arčiau gyvenamosios vietos nei ambasada Berlyne ar Briuselyje. Registracija būtiniausioms konsulinėms paslaugoms bus vykdoma nuo gegužės 4 dienos ir tik elektroniniu paštu: [email protected]

   Bus teikiamos šios konsulinės paslaugos:

   1. Paso ar asmens tapatybės kortelės keitimas besibaigiant (likus iki galiojimo pabaigos ne ilgiau nei 3 mėn.), pasibaigus asmens tapatybės dokumento galiojimo laikui, praradus asmens tapatybės dokumentą.

   2. Užsienyje gimusio vaiko gimimo įtraukimas į apskaitą Lietuvoje ir/ar pirmojo asmens tapatybės dokumento išdavimas.

   3. Užsienyje sudarytos santuokos įtraukimas į apskaitą Lietuvoje ir/ar asmens tapatybės dokumento keitimas.

   4. Užsienyje mirusio asmens mirties įtraukimas į apskaitą Lietuvoje.

   5. Konsulinių pažymų išdavimas (tik Nyderlanduose gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams).

   6. Tarptautinių civilinės būklės aktų įrašų išrašų išdavimas (tik pirminiams įrašams sudarytiems Lietuvoje – gimimo (forma A), santuokos (forma B), mirties (forma C).

   7. Asmens grįžimo pažymėjimo išdavimas.

   8. Notariniai veiksmai (tik Nyderlanduose gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams).

   Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kokios konsulinės paslaugos pageidaujate.

   Su užsiregistravusiais Lietuvos Respublikos piliečiais bus susisiekta telefonu arba elektroniniu paštu. Atsižvelgiant į konsulinės paslaugos būtinumą ir skubumą, piliečiui bus pasiūlyta artimiausia galima paslaugos suteikimo data ir individualus priėmimo laikas.

   Konsulinės naujienos »
  • Dėl neatidėliotinos konsulinės pagalbos teikimo Įkelta2020.04.10

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos priemonių, nuo 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Nyderlandų Karalystėje laikinai teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba. Atkreipiame dėmesį, kad elektroninė registracija priėmimui šiuo metu neveikia. Konsulinis priėmimas dėl dokumentų išdavimo ir kitų konsulinių paslaugų bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją.

   Asmenims, kuriems dėl pasibaigusios kelionės dokumentų galiojimo datos reikia grįžti į Lietuvą, gali būti išduodamas laikinas ASMENS GRĮŽIMO DOKUMENTAS (galioja 2 savaites). Dėl šio laikino dokumento gavimo ir atvykimo laiko būtina suderinti iš anksto. Ši paslauga priskiriama prie neatidėliotinos pagalbos suteikimo.

    

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Nyderlanduose »
  • Atliktas svarbus tyrimas, siekiant nustatyti atsakomybę už cheminio ginklo panaudojimą Sirijoje Įkelta2020.04.09

   Balandžio 8 dieną paskelbta pirmoji Cheminio ginklo uždraudimo organizacijos (OPCW) Tyrimo ir identifikavimo grupės ataskaita, kurioje pateikiami faktai dėl cheminio ginklo panaudojimo 2017 metais kovo mėnesį Sirijoje.

   Surinkti įrodymai suteikia pakankamai pagrindo teigti, kad atsakomybė tenka Sirijos karinėms oro pajėgoms. Ši ataskaita netrukus bus svarstoma OPCW Vykdomojoje taryboje, o vėliau – Jungtinėse Tautose.

   Lietuva remia visapusį nešališką tyrimą ir jo išvadas bei griežtai smerkia cheminio ginklo panaudojimą bet kokiame kontekste. Ir toliau laikomės nuostatos, kad asmenys, atsakingi už cheminių ginklų naudojimą, turi būti patraukti atsakomybėn. Paskelbta ataskaita yra labai svarbus žingsnis, siekiant nustatyti asmenis, atsakingus už cheminio ginklo panaudojimą.

   Imdamiesi ryžtingų veiksmų, kartu su partneriais užkirsime kelią tragedijų, susijusių su cheminio ginklo panaudojimu, pasikartojimui ateityje. Cheminio ginklo naudojimas bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu ir bet kokiomis aplinkybėmis yra tarptautinės teisės pažeidimas ir gali būti baudžiamas kaip sunkiausias karo nusikaltimas ir nusikaltimas žmoniškumui.

   Lietuva buvo išrinkta OPCW Vykdomosios tarybos nare dvejų metų laikotarpiui nuo 2020 gegužės 12 dienos.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata